Tuingezicht met stoel en balsemien

Agnes van den Brandeler

Artikelnummer: AGB00034
Titel: Tuingezicht met stoel en balsemien
Beschrijving: Tuinimpressie
Kunstenaar: Agnes van den Brandeler
Jaar: 2001
Hoogte (cm): 92
Breedte (cm): 73
Materiaal: Acrylverf op doek
Staat: Goed
Afkomstig van: Agnes van den Brandeler Stichting
Gesigneerd: Gesigneerd l.o.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50