Dijkwoningen Oosterhout

J.

Artikelnummer: LQ 0713
Titel: Dijkwoningen Oosterhout
Kunstenaar: J.
Jaar: 1977
Aquarel, krijt:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd J. (ro) en gedateerd (ro)
Hoogte lijst (cm): 58,5
Breedte lijst (cm): 88,5
Staat: Werk: goed, lijst: verfverlies
Categorie: Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00