Portret

Assmann, Christina 1965

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: HAB 100
Titel: Portret
Kunstenaar: Assmann, Christina 1965
Jaar: 1995
Techniek: Aquarel
Oplage:
Afmetingen: 35 x 35 cm (met houten lijst)
Lijst:
Categorie: Aquarel

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 09-12-18
Winnend bod:
€ 25,00

Biedgeschiedenis

TijdBiedingType
17:13:33 (7-12)€ 25,00Bod
20:31:46 (2-12)€ 1,00Autobod