Rabobank Borkel en Schaft

Zwieten, Gerard van (1913 - 1998)

Artikelnummer: KEM 0099
Titel: Rabobank Borkel en Schaft
Kunstenaar: Zwieten, Gerard van (1913 - 1998)
Jaar: 1992
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd (ro): Gerard van Zwieten; gedateerd (ro): '92; getiteld (lo): Rabobank Borkel en Schaft; gemerkt (lo): O.B.
Hoogte lijst (cm): 52
Breedte lijst (cm): 63
Hoogte beeld (cm): 32
Breedte beeld (cm): 46
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Kras(sen); Passe-partout; Schimmel
Conditie lijst toelichting en locatie: Schimmel op passe-partout en glas, krassen op lijst
Afkomstig van: Collectie van Rabobank De Kempen

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.