Stilleven met bloemen en kom

Mandigers, Bep (1940)

Artikelnummer: Q070
Kunstenaar: Mandigers, Bep (1940)
Beschrijving: Stilleven met bloemen en kom
Technieken: Aquarel
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Bep Mandigers (lo)
Breedte lijst (cm): 92,5
Hoogte lijst (cm): 78,5
Breedte beeld (cm): 67,5
Hoogte beeld (cm): 53
Conditie beeld toelichting & locatie:
Type schade lijst: Buts(en), Kras(sen)
Conditie lijst toelichting & locatie:
Categorie: Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 23-09-18
€ 3,50

15:32:16 (21-9)€ 3,50Bod
11:12:48 (20-9)€ 1,00Bod