Stilleven met brood en walnoten

Kunstenaar onbekend

Artikelnummer: NOA 258
Titel: Stilleven met brood en walnoten
Kunstenaar: Kunstenaar onbekend
Beschrijving: Stilleven met brood en walnoten
Jaar: 1994
Technieken: Aquarel
Toelichting drager:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd JvT ? (lo) en gedateerd '94 (lo)
Hoogte lijst (cm): 49
Breedte lijst (cm): 64
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 32
Breedte beeld (cm): 46
Diameter beeld (cm):
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Passe-partout;Vermissing glas
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is vuil
Afkomstig van: Collectie van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek
Categorie: Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 30-06-19
€ 1,00