Stilleven met mand en hoed

Onbekend

Artikelnummer: Q142
Kunstenaar: Onbekend
Beschrijving: Stilleven met mand en hoed
Technieken: Aquarel
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd A. Curian? (ro)
Breedte lijst (cm): 100,5
Hoogte lijst (cm): 80,5
Breedte beeld (cm): 80
Hoogte beeld (cm): 59
Conditie beeld toelichting & locatie:
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Glasbreuk, Kras(sen)
Conditie lijst toelichting & locatie: Horizontale glasbreuk.
Bijzonderheden: Glasbreuk.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.