Twee koeien

Onbekend

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: Q144
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Onbekend
Beschrijving: Twee koeien
Jaar:
Technieken: Aquarel
Drager: Papier
Signatuur (incl. locatie):
Oplage:
Breedte lijst (cm): 74
Hoogte lijst (cm): 98
Breedte beeld (cm): 39
Hoogte beeld (cm): 55
Conditie beeld: Goed (++)
Type schade beeld:
Conditie beeld toelichting & locatie:
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst:
Conditie lijst toelichting & locatie: Lijkt een lijst voor reclame uitingen te zijn
Bijzonderheden:
Categorie: Preview

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.