Wachtende vrouw

Be.Do

Artikelnummer: 04-LJ-03
Titel: Wachtende vrouw
Kunstenaar: Be.Do
Techniek: Aquarel
Lijsttype: Hout
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst: 60 cm
Breedte lijst: 46 cm
Hoogte beeld: 42 cm
Breedte beeld: 28 cm
Conditie lijst: Goed
Conditie beeld: Goed
Categorie: Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 21,00