Zonnebloemen

Foederer

Artikelnummer: Q079
Kunstenaar: Foederer
Beschrijving: Zonnebloemen
Jaar: 1994
Technieken: Aquarel
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd ... Foederer? (ro) en gedateerd '94 (ro)
Breedte lijst (cm): 61
Hoogte lijst (cm): 81
Breedte beeld (cm): 41,5
Hoogte beeld (cm): 58
Conditie beeld toelichting & locatie:
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Kras(sen)
Conditie lijst toelichting & locatie:

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.