Lotus 4/55

Buttstedt, Lon

Artikelnummer: DM-E20024
Titel: Lotus 4/55
Kunstenaar: Buttstedt, Lon
Jaar: 2006
Soort werk: Litho op papier
Afmetingen: 80 x 60 cm
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Eindtijd: 20:00 / 09-12-18
Winnend bod:
€ 10,00