Spring is coming 3/7

Baas, Joke

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DM-B06002
Titel: Spring is coming 3/7
Kunstenaar: Baas, Joke
Jaar: 1994
Soort werk: Ets op papier
Bijzonderheden: Zonder lijst.
Afmetingen: 50 x 40 cm
Categorie: Ets

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 09-12-18
Winnend bod:
€ 10,00

Biedgeschiedenis

TijdBiedingType
22:11:36 (5-12)€ 10,00Bod