Langue d'Oc

Lent, Willemien van

Artikelnummer: Q145
Titel: Langue d'Oc
Kunstenaar: Lent, Willemien van
Beschrijving: Langue d'Oc
Jaar: 1995
Technieken: Acrylverf
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd WvLent (lo) en gedateerd '95 (lo)
Breedte lijst (cm): 91
Hoogte lijst (cm): 70,5
Breedte beeld (cm): 71
Hoogte beeld (cm): 48
Conditie beeld toelichting & locatie:
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Glasbreuk, Passe-partout, Vocht
Conditie lijst toelichting & locatie: Glasbreuk rechtsboven en vochtschade aan rechterzijde lijst en passe-partout

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.