Hedera Helix

Geernaert, H.

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: GA025
Titel: Hedera Helix
Kunstenaar: Geernaert, H.
Beschrijving:
Jaar: 1974
Materiaal: Ets aquatint
Oplage:
Afmetingen: 44,5 x 32 cm
Staat: Redelijk, sterk vergeeld, met name langs randen passepartout (werk) redelijk, wijkende hoeken en passepartout vergeeld (lijst)
Bijzonderheden:
Categorie: Preview

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.