Zonder titel

Rivera, Antonio (1932)

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: MV0140
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Rivera, Antonio (1932)
Jaar:
Techniek: Lithografie
Oplage: 160/200
Hoogte lijst (cm): 83
Breedte lijst (cm): 111
Bijzonderheden:
Categorie: Lithografie

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Huidig bod:
€ 1,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

TijdBiedingType
17:55:03 (11-2)€ 1,00Bod