Looper, Henk de

Artikelnummer: LT 025004
Kunstenaar: Looper, Henk de
Techniek: Ets op papier
Jaar: 1988
Afmetingen met lijst: 60 x 60 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 22 x 23 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 32,50

16:08:21 (14-2)€ 32,50Bod