Zonder titel

Oldenhof, Erik

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: LT 088018
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Oldenhof, Erik
Techniek: Olieverf op doek
Jaar: 1991
Oplage:
Afmetingen met lijst: n.v.t.
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 35 x 35 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Zonder lijst. Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Olieverf

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Huidig bod:
€ 135,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

TijdBiedingType
9:34:54 (15-2)€ 135,00Bod
9:22:05 (15-2)€ 125,00Bod
8:37:41 (12-2)€ 100,00Bod