Slegt, Kees

Artikelnummer: LT 162088
Kunstenaar: Slegt, Kees
Techniek: Ets op papier
Jaar: 1989
Oplage: 15 van 20
Afmetingen met lijst: 73 x 83 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 50 x 59 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 32,50