Keulen, Floor van

Artikelnummer: LT 167011
Kunstenaar: Keulen, Floor van
Techniek: Aquarel op papier
Jaar: 1995
Afmetingen met lijst: 52 x 42 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 35 x 25 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst.
Categorie: Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 85,00