Domela, Cesar

Artikelnummer: LT 179073
Kunstenaar: Domela, Cesar
Techniek: Lithografie op papier
Jaar: 1991
Oplage: 68 van 95
Afmetingen met lijst: 115 x 95 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 77 x 58 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 95,00

17:29:53 (14-2)€ 95,00Autobod