Guitart, Francesc

Artikelnummer: LT 201004
Kunstenaar: Guitart, Francesc
Techniek: Ets op papier
Jaar: 1985
Oplage: 6 van 25
Afmetingen met lijst: 83 x 63 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 63 x 42 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 32,50