Vogels, Hans

Artikelnummer: DZB010
Kunstenaar: Vogels, Hans
Beschrijving: Vingerafdruk
Jaar: 1992
Drager:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Hans Vogels, gedateerd en getiteld z.t. op achterzijde
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 40
Breedte beeld (cm): 40
Diepte beeld (cm): 5,5
Conditie beeld: Slecht (--)
Type schade beeld: Buts(en)
Conditie beeld toelichting en locatie: Bijenwas sterk beschadigd.
Conditie lijst:
Bijzonderheden: Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Sculptuur

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00