Braun, Judith (1955)

Artikelnummer: DZB013
Kunstenaar: Braun, Judith (1955)
Beschrijving: Twee geabstraheerde mensfiguren tegen geabstraheerd landschap
Jaar: 1990
Technieken: Brons; Olieverf
Drager: Paneel
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Judith Braun en gedateerd 90
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 89
Breedte beeld (cm): 80
Diepte beeld (cm): 5
Conditie beeld: Slecht (--)
Type schade beeld: Schimmel; Vuil
Conditie beeld toelichting en locatie: Vuil en barst in verflaag rechtsonder
Conditie lijst:
Bijzonderheden: Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Sculptuur

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 12,50

18:05:30 (14-2)€ 12,50Bod
20:24:58 (10-2)€ 10,00Bod