Zonder titel

Rhoon, Hans van

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DZB056
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Rhoon, Hans van
Beschrijving: Kubistische vormen in rood, geel, blauw, zwart, wit en grijs
Jaar:
Technieken: Zeefdruk
Drager: Papier
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Hans van Rhoon en genummerd 8/21
Hoogte lijst (cm): 70,5
Breedte lijst (cm): 60,5
Hoogte beeld (cm): 50
Breedte beeld (cm): 40
Diepte beeld (cm):
Conditie beeld: Goed (++)
Type schade beeld:
Conditie beeld toelichting en locatie:
Conditie lijst: Goed (++)
Type schade lijst: Kras(sen)
Conditie lijst toelichting en locatie:
Bijzonderheden:
Categorie: Zeefdruk

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Minimum bod:
€ 10,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

Er is nog niet geboden op dit object.