Steen, Jan

Artikelnummer: DZB118
Kunstenaar: Steen, Jan
Beschrijving: Figuren tussen twee grijze blokken
Jaar: 2000
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Jan Steen en gedateerd
Hoogte lijst (cm): 103
Breedte lijst (cm): 77
Hoogte beeld (cm): 83
Breedte beeld (cm): 59
Type schade lijst: Vocht
Conditie lijst toelichting en locatie: Verfvlekken en vochtvlek aan bovenzijde.
Categorie: Unicum

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 6,00

23:06:28 (14-2)€ 6,00Bod