Nederlands hervormde kerk

Hohmann, Piet (1935 - 2017)

Artikelnummer: DZB125
Titel: Nederlands hervormde kerk
Kunstenaar: Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Jaar: 1976
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd P. Hohmann, gedateerd, getiteld in de druk en genummerd 279/300 met potlood
Hoogte lijst (cm): 62,5
Breedte lijst (cm): 47,5
Hoogte beeld (cm): 36,5
Breedte beeld (cm): 24
Conditie lijst: Slecht (--)
Type schade lijst: Kras(sen); Passe-partout; Vermissing glas
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is vergeeld
Categorie: Grafiek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00