Wildevuur, Maya (1944)

Artikelnummer: DZB129
Kunstenaar: Wildevuur, Maya (1944)
Beschrijving: Klaprozen tussen het gras
Jaar: 1999
Technieken: Olieverf
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd M. I. Wildevuur en gedateerd
Hoogte lijst (cm): 70
Breedte lijst (cm): 90
Hoogte beeld (cm): 47
Breedte beeld (cm): 68
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Gebobbeld
Type schade lijst: Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is gebobbeld aan de linkerzijde. Gele vlek links op passe-partout.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 25,00

21:25:13 (15-2)€ 25,00Bod
17:30:02 (15-2)€ 20,00Bod
17:09:35 (14-2)€ 15,00Bod
0:16:46 (11-2)€ 11,00Bod