Braun, Judith (1955)

Artikelnummer: DZB131
Kunstenaar: Braun, Judith (1955)
Beschrijving: Geabstraheerde leeuw
Jaar: 1986
Drager: Paneel
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Judith Braun en gedateerd '86
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 61
Breedte beeld (cm): 61
Diepte beeld (cm): 4
Conditie beeld: Matig (-)
Type schade beeld: Buts(en); Kras(sen); Schimmel; Verkleuring
Conditie lijst:
Bijzonderheden: Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Sculptuur

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 25,00

22:14:01 (15-2)€ 25,00Bod