Zonder titel

Swart, Louis de (1912)

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DZB136
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Swart, Louis de (1912)
Beschrijving: Abstracte voorstelling in donkere kleuren, donker vlak links
Jaar:
Technieken: Olieverf
Drager: Paneel
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Louis de Swart
Hoogte lijst (cm): 64
Breedte lijst (cm): 50
Hoogte beeld (cm): 46
Breedte beeld (cm): 31
Diepte beeld (cm):
Conditie beeld: Goed (++)
Type schade beeld:
Conditie beeld toelichting en locatie:
Conditie lijst: Goed (++)
Type schade lijst:
Conditie lijst toelichting en locatie:
Bijzonderheden:
Categorie: Olieverf

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Minimum bod:
€ 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

Er is nog niet geboden op dit object.