Valkhoff, Ed

Artikelnummer: DZB141
Kunstenaar: Valkhoff, Ed
Beschrijving: Paard en boom
Jaar: 1976
Drager:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd ED.VALKHOFF en gedateerd
Hoogte lijst (cm): 46
Breedte lijst (cm): 31
Hoogte beeld (cm): 44
Breedte beeld (cm): 29
Diepte beeld (cm): 3
Conditie beeld: Matig (-)
Conditie beeld toelichting en locatie: Loszittende tegel waarvan chipje afgebroken is.
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting en locatie: De latten wijken in de hoeken.
Categorie: Vormgeving

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00