Zonder titel

Henk

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DZB151
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Henk
Beschrijving: Landweggetje
Jaar:
Technieken:
Drager: Papier
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Henk
Hoogte lijst (cm): 30
Breedte lijst (cm): 40
Hoogte beeld (cm): 22
Breedte beeld (cm): 28
Diepte beeld (cm):
Conditie beeld: Goed (++)
Type schade beeld: Vergeling; Vlekken
Conditie beeld toelichting en locatie: Bruin vlekje rechtsonder.
Conditie lijst: Goed (++)
Type schade lijst: Vuil
Conditie lijst toelichting en locatie:
Bijzonderheden:
Categorie: Unicum

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Minimum bod:
€ 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

Er is nog niet geboden op dit object.