Pien

Artikelnummer: DZB165
Kunstenaar: Pien
Beschrijving: Plantjes
Jaar: 1987
Technieken: Textiel
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Pien (?) en gedateerd 9-6-87
Hoogte lijst (cm): 51
Breedte lijst (cm): 41
Hoogte beeld (cm): 19
Breedte beeld (cm): 24
Type schade lijst: Vuil
Categorie: Vormgeving

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00