Rooij, Rob

Artikelnummer: DZB175
Kunstenaar: Rooij, Rob
Beschrijving: Jongetje met bal en drie fietsen
Jaar: 1986
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Rooij en gedateerd '86
Hoogte lijst (cm): 71
Breedte lijst (cm): 51
Hoogte beeld (cm): 47
Breedte beeld (cm): 32,5
Conditie lijst: Slecht (--)
Type schade lijst: Glasbreuk; Kromming lat(ten); Schimmel; Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting en locatie: Schimmel langs boven en onderkant
Categorie: Unicum

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00