Heijman, Hans

Artikelnummer: DZB176
Kunstenaar: Heijman, Hans
Beschrijving: Rood figuur in groenblauw vlak
Jaar: 1992
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Hans Heijman, gedateerd en gemerkt e/a
Hoogte lijst (cm): 71
Breedte lijst (cm): 61
Hoogte beeld (cm): 40
Breedte beeld (cm): 39
Type schade lijst: Kras(sen)
Categorie: Grafiek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 15,00

19:52:26 (14-2)€ 15,00Bod
19:52:10 (14-2)€ 12,50Autobod
19:52:10 (14-2)€ 10,00Bod
23:03:48 (13-2)€ 7,50Autobod
4:28:20 (11-2)€ 5,00Bod