Zonder titel

Kar, Johan van de

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DZB193
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Kar, Johan van de
Beschrijving: Twee handen, handdruk
Jaar:
Technieken:
Drager:
Signatuur (incl. locatie): Gemonogrammeerd KAR
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 22
Breedte beeld (cm): 12
Diepte beeld (cm): 12
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld:
Conditie beeld toelichting en locatie: Zeer lichte butsjes
Conditie lijst:
Type schade lijst:
Conditie lijst toelichting en locatie:
Bijzonderheden: Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Sculptuur

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Minimum bod:
€ 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

Er is nog niet geboden op dit object.