Zonder titel (Grijs)

Domela, Cesar

Artikelnummer: LT 179072
Titel: Zonder titel (Grijs)
Kunstenaar: Domela, Cesar
Techniek: Lithografie
Ondergrond: Papier
Oplage: 92 van 95
Jaar: 1962
Buitenmaat hoogte (cm): 113
Buitenmaat breedte (cm): 93
Binnenmaat hoogte (cm): 78
Binnenmaat breedte (cm): 58
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-07-19
€ 175,00