Dobroszlav, Jozsef (1932 - 2016)

Artikelnummer: PZU 023
Kunstenaar: Dobroszlav, Jozsef (1932 - 2016)
Beschrijving: Sneeuwlandschap
Jaar: 1983
Technieken: Aquarel
Toelichting drager:
Lijsttype: Hout wit
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Dobroszlav (lo) en gedateerd 1983 (lo)
Hoogte lijst (cm): 52
Breedte lijst (cm): 67
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 26,5
Breedte beeld (cm): 46,5
Diameter beeld (cm):
Conditie beeld: Matig (-)
Type schade beeld: Gebobbeld; Vergeling
Conditie beeld toelichting en locatie: Sterk vergeeld.
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is sterk vergeeld.
Afkomstig van: Collectie Rabobank Peelland Zuid
Categorie: Aquarel

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 17,50

0:27:54 (17-1)€ 17,50Bod
0:27:19 (17-1)€ 15,00Bod
21:28:12 (16-1)€ 7,50Autobod
21:28:12 (16-1)€ 5,00Bod
17:31:35 (16-1)€ 2,50Autobod