Grassens, Antoon (Toon) (1940)

Artikelnummer: PZU 049
Kunstenaar: Grassens, Antoon (Toon) (1940)
Beschrijving: Tromslager
Jaar: 1985
Technieken: Beschilderd; Kunststof
Drager:
Toelichting drager:
Lijsttype:
Signatuur (incl. locatie): In de voet gemonogrammeerd AG en gedateerd 85
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 24
Breedte beeld (cm): 9
Diepte beeld (cm): 13
Diameter beeld (cm):
Type schade beeld: Verfschade
Conditie beeld toelichting en locatie: Hier en daar zeer licht verfverlies.
Conditie lijst:
Afkomstig van: Collectie Rabobank Peelland Zuid
Bijzonderheden: Afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Sculptuur

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 2,50

21:37:14 (15-1)€ 2,50Bod