Evers, Paula (1942)

Artikelnummer: GRA 033
Kunstenaar: Evers, Paula (1942)
Beschrijving: Geabstraheerde figuur in bruintinten
Jaar: 1995
Technieken: Acrylverf
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Paula (ro) en gedateerd '95 (ro)
Hoogte lijst (cm): 86
Breedte lijst (cm): 85
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 48
Breedte beeld (cm): 48
Diameter beeld (cm):
Afkomstig van: Collectie Rabobank de Graafschap
Categorie: Acrylverf

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 17,50

19:13:35 (18-1)€ 17,50Autobod
13:44:15 (13-1)€ 15,00Bod