Evers, Paula (1942)

Artikelnummer: GRA 034
Kunstenaar: Evers, Paula (1942)
Beschrijving: Geabstraheerde figuren in blauw, wit en bruin
Technieken: Acrylverf
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Paula Evers (ro)
Hoogte lijst (cm): 86
Breedte lijst (cm): 85
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 48
Breedte beeld (cm): 48
Diameter beeld (cm):
Afkomstig van: Collectie Rabobank de Graafschap
Categorie: Acrylverf

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 15,00

19:14:39 (18-1)€ 15,00Autobod