1818 W.F. Raiffeisen 1888

Dom, Pol (1885 - 1978)

Artikelnummer: GRA 067
Titel: 1818 W.F. Raiffeisen 1888
Kunstenaar: Dom, Pol (1885 - 1978)
Technieken: Brons; Gepatineerd
Drager:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Pol Dom (ro) en getiteld 1818 W.F. Raiffeisen 1888 (mo)
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 48
Breedte beeld (cm): 38
Diepte beeld (cm): 8
Diameter beeld (cm):
Conditie beeld: Matig (-)
Conditie beeld toelichting en locatie: Groen uitgeslagen
Conditie lijst:
Afkomstig van: Collectie Rabobank de Graafschap
Categorie: Sculptuur

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 12,50

14:56:12 (18-1)€ 12,50Bod
6:59:23 (17-1)€ 10,00Bod