Boot I

Arninkhof, Leon, B.P.

Artikelnummer: RA 056
Titel: Boot I
Kunstenaar: Arninkhof, Leon, B.P.
Techniek: Ets
Afmetingen: 65,5 x 75,5 cm
Lijst: Ingelijst
Staat van werk en lijst:
Afkomstig van: Gemeente Roosendaal
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 2,00

21:07:53 (4-7)€ 2,00Bod