Burggraaff, George (1949)

Artikelnummer: WBE 014
Kunstenaar: Burggraaff, George (1949)
Beschrijving: Constructie van gebouw
Jaar: 2004
Technieken: Kleurenfoto
Drager: Perspex
Toelichting drager:
Lijsttype:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd George (ro) en gedateerd '04 (ro)
Oplage: 1/15
Hoogte lijst (cm): 60
Breedte lijst (cm): 70
Diepte lijst (cm):
Diameter lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 40
Breedte beeld (cm): 50
Diameter beeld (cm):
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Kras(sen)
Conditie beeld toelichting en locatie: Krassen op perspex.
Conditie lijst:
Bijzonderheden: Er is geen passe-partout. Het kunstwerk is bevestigd op een plaat doorzichtig perspex.
Categorie: Fotografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 10,00