Compositie

Bionda, Hans

Artikelnummer: 08-LJ-10
Titel: Compositie
Kunstenaar: Bionda, Hans
Techniek: Ets
Lijsttype: Geen lijst
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 50
Breedte beeld (cm): 65
Conditie lijst:
Conditie beeld: Goed
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 32,50