Huis in Toscane

Benetti Marisa

Artikelnummer: 09-lj-184
Titel: Huis in Toscane
Kunstenaar: Benetti Marisa
Jaar: 1988
Techniek: Ets
Lijsttype: Geen lijst
Oplage: 22/30
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 50
Breedte beeld (cm): 70
Conditie lijst:
Conditie beeld: Goed
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 30,00

18:57:09 (2-7)€ 30,00Bod