Tasje 2

Costa Georgio

Artikelnummer: 09-lj-33
Titel: Tasje 2
Kunstenaar: Costa Georgio
Techniek: Ets
Lijsttype: Geen lijst
Oplage: 9//50
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst (cm):
Breedte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 50
Breedte beeld (cm): 35
Conditie lijst:
Conditie beeld: Goed
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 21,00