Ben Zeev, Ori

Artikelnummer: LH 035015
Titel(s): Zonder titel
Kunstenaar: Ben Zeev, Ori
Techniek: Olieverf op doek
Drager:
Afmetingen met lijst: n.v.t.
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 21 x 21 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Zonder lijst. Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 75,00