Compositie

Bach Rudiger

Artikelnummer: 12-LJ-680
Titel: Compositie
Kunstenaar: Bach Rudiger
Jaar: 1970
Techniek: Litho
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte passe-partout (cm): 61
Breedte passe-partout (cm): 43
Hoogte beeld (cm):
Breedte beeld (cm):
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst.
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 17-01-21
€ 27,00