Landschap

Benetti Marisa

Artikelnummer: N-09-lj-185
Titel: Landschap
Kunstenaar: Benetti Marisa
Techniek: Ets
Jaar: 1988
Oplage: 7//20
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst of passe-partout:
Breedte lijst of passe-partout:
Hoogte beeld: 50 cm
Breedte beeld: 70 cm
Lijsttype: N.v.t.
Conditie lijst: N.v.t.
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-02-21
€ 19,00