Compositie

Brink v.d.Frans

Artikelnummer: N-09-lj-70
Titel: Compositie
Kunstenaar: Brink v.d.Frans
Techniek: Litho
Jaar: 2001
Oplage: 11//30
Signatuur: Verso
Hoogte lijst of passe-partout:
Breedte lijst of passe-partout:
Hoogte beeld: 34 cm
Breedte beeld: 24 cm
Lijsttype: N.v.t.
Conditie lijst: N.v.t.
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-02-21
€ 19,00